راهنمای راه‌اندازی و تامین کافه بیرون‌بر

کافه بیرون بر

کافه بیرون بر

زندگی در شهرهای بزرگ سرعت بسیاری به خود گرفته است و فاصله‌ها با وجود کسب‌وکارهای زیاد در این شهرها کم شده است. یکی از این کسب و کارهای شهری که امروزه رونق بسیاری گرفته است کافه‌ها و رستوران‌های بیرون‌بر هستند. به این شکل که مشتریان نوشیدنی یا غذای خود را سفارش می‌دهند و آن را در ظروف یکبارمصرف تحویل می‌گیرند و می‌برند. راه‌اندازی کافه‌های بیرون‌بر به دلیل داشتن آیتم‌های بیشتر سخت‌تر شده و در کنار وجهه خوب تجاری، تخصصی‌تر نیز باید به آن نگاه کرد.

 

 

 

 

انتخاب بهترین مواد اولیه خوراکی و تامین 

مواد اولیه خوراکی باید با دقت زیادی انتخاب شوند. برخی از این خوراکی‌ها را مانند قهوه میتوان زمان بیشتری نگه داشت و برخی مواد غذایی باید به صورت روزانه تامین شود. در مورد انتخای هر یک از این مواد اولیه باید به نکاتی توجه داشت تا از به هدر رفتن آنها جلوگیری کرد. همچنین ارائه یک نوشیدنی یا غذای با کیفیت می‌تواند در روند بازاریابی و جذب مشتری تاثیرگذار باشد. 

نوع و طعم قهوه که سرو می‌کنید بیشتر به ذاعقه و سلیقه مردم منطقه کسب‌وکار شما مرتبط است. اگر احساس می‌کنید داشتن چند نوع قهوه می‌تواند در رقابت شما با سایر کافه‌داران تاثیر بگذارد، پیشنهاد می‌شود که برای شروع حداقل سه نوع قهوه از کمترین میزان کافئین تا بیشترین سطح داشته باشید. اینطوری می‌توانید طی مدتی نیاز یازار خود را به طور دقیق بررسی کنید. همچنین باید در نظر داشته  باشید که این قهوه را از بهترین رستری‌ها و از نوع درجه یک تامین کنید. چرا که با در فروش بیرون‌بر شرایط محیطی دیگر نمی‌تواند در جذب مشتری نقش زیادی داشته باشد و کیفیت حرف اول را می‌زند. همچنین تاثیر لیوان یکبارمصرف بر طعم و عطر قهوه را باید در نظر بگیرید.

مواد غذایی مانند کاهو، گوچه، گوشت برگر، بیکن، خمیر و پنیر پیتزا، میوه‌های تازه و دیگر محصولاتی که باید به صورت روزانه تامین و آماده‌سازی شود نیز در روند کافه‌داری تاثیرگذار است. باید این مواد را به صورت دستچین و از یک تامین‌کننده معتبر خریداری نمود. به طوری که کیفیت منوی کافه در طول سال ثابت باشد. 

 

غذا و قهوه بیرون بر

 

تجهیزات کافه

برای راه‌اندازی یک کافه مجهز، باید یک لیست کامل از تجهیزات و ظروف سرو تهیه نمود. داشتن یک دستگاه اسپرسوساز با نیاز کافه، ظروف استیل برای آماده‌سازی و میکس، ظروف نگه‌داری، لباس پرسنل  و همچنین ظروف یکبارمصرف بیرون‌بر از جمله نیازهای یک کافه بیرون‌بر است. برند داریک‌پک توانسته نیاز کافه‌‌ها در زمینه ظروف و لیوان‌های کاغذی را تامین کند. محصولات کاغذی و پلاستیکی داریک‌پک با داشتن استاندارهای غذایی و بهداشتی بهترین انتخاب برای سرو انواع غذا و نوشیدنی است که خیال کافه‌داران رو از بابت حفظ کیفیت غذا و نوشیدنی راحت می‌کند. برای تامین لوازم برقی و ظروف پخت‌وپز نیز می‌توانید از کارشناس تامین داریک کمک بگیرید. با معرفی به بهترین تامین‌کنندگان تجهیزات کافه، دستگاه‌های با کیفیت اسپرسوساز ژاپنی و خارجی را می‌توانید به صورت نقدی یا اقساطی خریداری کنید. برای انتخاب مناسب‌ترین دستگاه نیز باید با باریستا کافه خود مشورت کنید. 

لیوان و ظروف کاغذی

کاغذ بهترین متریال برای ظروف بیرون‌بر کافه می‌باشد. ظروف یکبارمصرف کاغذی که در کارخانه داریک‌پک تولید می‌شود، همگی از الیاف طبیعی گیاهی بوده که ضمن بهداشتی بودن آن‌ها، دوستدار محیط‌ زیست بوده و بعد از مصرف تبدیل به زباله نمی‌شود. انواع لیوان‌‌های بیرون‌بر با توجه به نیازهای گوناگون در دسترس است. این مدل‌ها از کاغذهای مختلفی مانند گلاسه، لمبنت و کرافت تولید شده است که همگی از استاندارهای لازم برخوردار است. اما برخی با توجه به ساخت، ضخامت و جداره کیفیت و قیمت بالاتری دارد و برخی اقتصادی‌تر هستند. برای انتخاب بهترین و مناسب‌ترین محصول باید به نکاتی توجه داشت که کارشناسان فروش ظروف کاغذی می‌توانند شما را در این مسیر راهنمایی کنند. 

لیوان بیرون بر کاغذی
Call Now Button