مراحل چاپ اختصاصی ظروف کاغذی

1-  فایل لوگو و طرح قالب از شما دریافت می‌شود. (قالب‌های انواع ظروف و سایزها متفاوت است)

2- طراحی و چیدمان توسط تیم طراحی داریک‌پک تایید می‌شود.

3- پیش فاکتور سفارش توسط واحد فروش ارسال می‌شود.

4- پس از واریز پیش پرداخت عملیات تولید و چاپ تقریبا دو هفته زمان می‌برد.

5- ظروف بیرون‌بر شما با چاپ اختصاصی آماده است.

 

مواردی که تنها در داریک‌پک برای چاپ رعایت می‌شود

  • استفاده از مرکب‌های پایه گیاهی جهت از بین‌بردن بوی مواد شیمیایی
  • استفاده از کاغذهای فود گرید با کیفیت بالا
  • تایید کیفی تمامی مراحل چاپ توسط مشتریان 
  • تولید با کیفیت و فوری انواع چاپ طلاکوب و رنگ پنجم
  • امکان چاپ اختصاصی بر رو تمامی مقواهای پلی‌اتیلن، کرافت، فابریانو و…
  • امکان تولید محصولات با چاپ متالایز

انواع لیوان کاغذی اختصاصی

لیوان بیرون‌بر کافه اصلی‌ترین محصول در میان ظروف یکبارمصرف است. طرح و نقش لیوان اولین چیزی است که مشتریان کافه به آن توجه می‌کنند. اینطور که با داشتن طرح اختصاصی و نقش بستن لوگوی تجاری کافه بر روی لیوان دوجداره می‌توانید هویت برند خود را به نمایش بگذارید. ما در داریک‌پک با در دست داشتن بهترین لیوان‌های بیرون‌بر و تجهیزات و دستگاه چاپ لیوان کاغذی حرفه‌ای، بهترین لیوان اختصاصی را تولید می‌کنیم. تمام لیوان‌های تک‌جداره، دوجداره، سه‌جداره، دت‌پک و در انواع کاغذ کرافت، گلاسه و مات با هر طرح و رنگی در چاپخانه مجهز ما تهیه می‌شود. 

سرویس چاپ اختصاصی داریک پلاس

مجموعه داریک‌پک با داشتن مجهزترین و پیشرفته‌ترین دستگاه‌های چاپ ظروف و لیوان‌های کاغذی، سرویس چاپ اختصاصی خود را با نام داریک‌پلاس راه‌اندازی کرده و خدمات برندینگ و تبلیغاتی خود را در زمانی کوتاه و با کیفیتی مطلوب ارائه می‌دهد. در این چاپخانه تمام خدمات طراحی و چاپ ظروف بیرون‌بر انجام می‌شود. دستگاه‌های چاپ تک‌رنگ و چهاررنگ که جزئی‌ترین موارد رنگی و طرحی را به درستی اعمال می‌کند و جوهر مصرفی استفاده شده مرکب خوراکی بوده که در طعم و عظر غذا و نوشیدنی گرم هیچ تاثیری نمی‌گذارد. تمامی مراحل چاپ و برش در فرایندی بهداشتی و محیطی استریل صورت می‌گیرد.
داریک‌پلاس به عنوان سریعترین سرویس چاپ ظروف بیرون‌بر، اکنون می‌تواند لیوان دوجداره کاغذی را در 48 ساعت آماده ارسال کند. این خدمت فوری چاپ لیوان دوجداره مناسب مراسم‌ها،همایش‌ها و نمایشگاه‌هایی می‌باشد که برای پذیرایی خود نوشیدنی گرم سرو می‌کنند و برند شرکت‌کننده در زمان کوتاهی میخواهد لیوان اختصاصی با طرح و لوگو خود را داشته باشد. برای آشنایی بیشتر با خدمات و تعرفه‌های داریک پلاس می‌توانید از سایت آن دیدن کنید.

مشاهده سایت داریک پلاس
لیوان کاغذی دوجداره اختصاصی