خرید ظروف بیرون‌بر کافه

فروشگاه الو کاپ

امروزه با افرایش تعداد کافه‌ها و رشد مصارف بیرون‌بر، نیاز این بخش در زمینه ظروف  بالاخص ظروف و انواع لیوان کاغذی نیز رشد داشته است. تامین مواد مصرفی کافه یکی از چالش‌هایی است که مدیریت داخلی کافه‌ها با آن دست و پنجه نرم می‌کنند. مواردی از جمله کاهش کیفیت و استاندارد نبودن ظروف و یا حتی در دسترس نبودن همیشگی محصول خوب همواره صاحبان این کسب‌وکار را نگران کرده است. در این مطلب میخواهیم روشی برای تامین دائمی محصولات بیرون‌بر استاندارد ارائه دهیم. 

فروشگاه ظروف و لیوان کاغذی

برای مقایسه دقیق‌تر محصولات و انتخاب راحت‌تر بهتر است از یک فروشگاه با محصولات بیرون بر متنوع خرید کرد. جهت انتخاب محصولات بیرون بر کافه مفایسه ویژگی‌های آن‌ها راهکاری مناسب است. در درجه اول خرید لیوان کاغذی با کیفیت که درخور سطح قهوه و نوشیدنی بوده و از استحکام بالا برخوردار باشد، از اولویت برخوردار است. برای داشتن بهترین لیوان بیرون بر قهوه باید تمام ویژگی‌های کیفی به علاوه سلامت محور بودن آن را در نظر گرفت. عواملی که بر روی سلامت این نوع ظروف غذایی تاثیر می‌گذارد مواد اولیه‌ای بوده که شامل کاغذ، رنگ و چسب استفاده شده در تولید آنهاست. همچنین محیط تولید و بسته‌بندی که همواره باید پاکیزه و استریل باشد. در برخی از کاغذهایی که از مواد گیاهی تشکیل شده‌اند از چسب شیمیایی نیز استفاده نمی‌شود. مانند لیوان‌های اکوکرافت که به وسیله تجهیزات فوق پیشرفته پرس می‌شود و در برابر گرما و فشار مقاومت چشمگیری دارد.

برای بررسی دقیق‌تر در انتخاب، بهتر است ویژگی های ظروف بیرون بر را بدانیم. استفاده از جداره ضخیم و یا کاغذهای دوجداره یا سه‌جداره در تولید ظروف، به مقاومت در فشار این ظروف کمک می‌کند. بسیار مهم است که غذا یا نوشیدنی با مواد پلاستیکی آزادشونده در تماس نباشند. چرا که گرما موجب نفوذ مواد به خوراکی شده و در سلامت و طعم غذا تاثیر می‌گذارد. همچنین جوهر مصرفی در چاپ ظروف نیز باید ساختار خوراکی و بدون طعم داشته باشد. در خرید ظروف کاغذی به این نکات باید توجه ویژه داشت. به همین جهت توصیه می‌شود تا ظروف بیرون‌بر خود را با برند معتبر سفارش دهید.

برای داشتن سفارش بی دردسر و مطمئن و خرید لیوان کاغذی، فروشگاه بیرون‌بر الوکاپ و یا زنجیره تامین برند داریک‌پک توصیه می‌شود. همچنین لیوان کاغذی الوکاپ با امکان چاپ اختصاصی و سفارشی‌‌سازی به صورت دوجداره و سه‌جداره و استفاده از انواع کاغذ سفید و کرافت به شکل کرکره‌ای و صاف قابل سفارش است. آماده‌سازی سفارشات نیز در کوتاهترین زمان صورت می‌گیرد.

مواردی دیگری از این دسته محصولات مانند سینی‌ها و هولدرها هستند که در مصارف بیرون‌بر کافه بسیار استفاده می‌شود. هولدرهای دسته‌دار از جمله محصولاتی هستند که در صورت تولید بی کیفیت و استفاده از کاغذ وزن پایین منجر به پاره شدن دسته آن و تلفات خواهد شد. به همین جهت باید در نظر داشت که از محصولات جانبی دوجداره یا مقوایی استفاده کرد. با کیفیت‌ترین محصولات بیرون بر کافه در حقیقت به صرفه‌ترین محصول هستند. چرا که خساراتی که محصولات ارزان و غیراستاندارد به مجموعه و برند کافه می‌تواند بزند، کمتر از فاصله قیمت با یک محصول استاندارد نیست. 

نتیجه‌گیری که می‌توان کرد این است که برای داشتن یک کافه با کیفیت و برند با اعتبار در این عرصه لازم است تا در انتخاب تمام موارد حتی ظروف بیرون بر توجه لازم را خرج کرد. فرض کنید بهترین نوع قهوه اگر در لیوانی سرو شود که بوی چسب بدهد و یا طعم نوشیدنی در لیوان کاغذی و لیوان شیشه‌ای فرق کند، اهیچگاه اون اثر خوش طعم شما به مشتری منتقل نمی‌شود و عوامل مصرفی هویت تجاری شما را مورد هدف قرار می‌دهد.

Call Now Button