راهنمای انتخاب ملزومات بیرون بر کافه

ملزومات کافه بیرون بر

در بسیاری از موارد ما امکان وقت گذراندن و یا مراجعه فیزیکی به یک کافه را جهت سرو قهوه مورد علاقه خود نداریم. اما از طرفی دغدغه‌ها و دل‌مشغولی‌های زندگی گاها خسته کننده شهری ما مجابمان می‌کند تا با مصرف کافئین مورد نیاز بدنمان گرد خستگی را از تن زدوده و برای ادامه ساعات روز انرژی‌مان را تامین کنیم سرویس های بیرون بر کافه یا ‌همان take away  معمولا شامل قهوه اسپرسو، آمریکانو، کاپوچینو، لته و همچنین نوشیدنی‌هایی نظیر هات‌چاکلت است که مناسب افرادی است که ترجیح می‌دهند زمان خود را ذخیره کرده و از نوشیدن یک قهوه گرم بهره‌مند شوند. کافه‌ها نیز برای خدمات رسانی غیر حضوری‌شان به ملزوماتی نظیر پیک دلیوری، لیوان دوجداره بیرون‌بر همراه با درب و همچنین هولدرهایی نیاز پیدا می‌کنند که نقش سینی را ایفا کرده و پیک را در حمل آنها یاری می‌کنند. در این مقاله به برسی این ملزومات خواهیم پرداخت.

لیوان بیرون بر کافه

لیوان بیرون‌بر کافه معمولا کمی با لیوان‌های دیگر متفاوت است. لیوان‌های کاغذی دوجدار‌ه نوعی لیوان یکبار مصرف است که از دو لایه کاغذ ساخته شده است و بین آن‌ها هوا قرار دارد. این لیوان‌ها برای سرو نوشیدنی‌هایی نظیر قهوه استفاده ‌می‌شود تا گرمای نوشیدنی را برای مدت زمان بیشتری حفظ  ‌کنند. از سوخته شدن دست و یا لب مصرف کنده هنگام نوشیدنی داغ جلوگیری کرده و از استحکام بیشتری در برابر خمودگی بر اثر رطوبت و یا ضربه‌های احتمالی دارا هستند و همچنین ضد نشت می‌باشند. بنابراین برای یک سفارش بیرون‌بر به هیچ عنوان لیوان تک ‌جداره قدیمی توصیه نمی‌گردد.

برخی از این لیوان‌ها همچنین قابلیت قرار گرفتن در ماکروویو را دارند. این لیوان‌ها از کاغذ تجزیه‌پذیر یا به اصطلاح زیست تخریب‌پذیر ساخته شده‌ و حس خوبی را هنگام نوشیدن به آدمی منتقل می‌کند.

هولدر کاغذی بیرون بر

هولدرها برای سفارشات بالاتر از یک فنجان قهوه به جزء جدایی ناپذیر سفارشات بیرون‌بر تبدیل می‌گردند. همانطور که در مقدمه نیز بیان گردید، هولدر بیرون بر کافه، لیوان‌های را درون خود جای داده و باعث حفاظت از بدنه لیوان هنگام حمل ونقل می‌گردد. یک هولدر خوب از شکستن یا ریختن محتوای لیوان ها جلوگیری می‌کند. بنابراین با به‌کارگیری آنها می­‌توانیم لیوان­‌ها را به نقاط دورتر از فروشگاه حمل کرده و نگران ریختن آن نباشیم.

هولدر لیوان کاغذی لازم است تا دارای عایق حرارتی بوده تا به حفظ حرارت نوشیدنی بیشترین کمک را بکند. هولدار­هایی که دور لیوان را می­پوشانند و فضایی خالی اطراف آنها ایجاد کند، عایق حرارتی بیشتری تولید م‌کنند و جهت استفاده برای نوشیدنی­‌های گرم مناسب تراند.

سینی تخم مرغی

از مزایای تبلیغاتی استفاده از آنها نیز این است که با استفاده از هولدر‌های اختصاصی مناسب میتوانیم ست بیرون بر خود را تکمیل نماییم. هولدارها در طرح‌ها، اندازه‌ها و رنگ‌های متنوعی تولید می‌شوند که با توجه به سلیقه و ترجیحات کاقه‌دار انتخاب می‌گردند. به عنوان مثال، برای سفارشات بیرون بر با حضور مشتری می‌توان از هولدرهای مقوایی ساده بهره برد که به دلیل صرفه اقتصادی پرمصرف ترین آنها نیز هستند و در اندازه های 2 و 4 نفره تولید می­شوند. اما برای سفارشات بیرون‌بر با ارسال پیک معمولا بهتراست از هولدرهایی نظیر هولدرهای دسته دار و لوکس که شکیل‌تر و جذاب‌تر بوده و عایق‌ترند استفاده کرد. این گونه هولدرها را می‌توان برای قدم زدن و حمل‌های طولانی مدت نیز مد نظر قرار داد. هولدرهای تخم مرغی نیز که از خمیر کامپوز بهداشتی تولید شده، به دلیل فرم نزدیک به محصولات بازیافتی که دارند، همواره می‌توانند مورد پسند دوستداران محیط زیست باشند.

کاغذ دونات، کوکی و شیرینی

احتمالا هنگام صرف شیرینی ‌های خشک نظیر کیک یزدی به کاغذی که زیر آن بست شده است توجه کرده‌اید. کاغذ شیرینی یک نوع کاغذ قنادی است که برای پخت شیرینی‌هایی مانند دونات، کوکی، کیک، پیتزا و لازانیا در فر، ماکروفر و ماکروویو استفاده می‌شود. این کاغذ مقاوم در برابر حرارت است و جلوی چسبیدن شیرینی‌ها به سینی فر را می‌گیرد و پس از آن نیز همراه با خود شیرینی نگهداری و سرو ‌می‌گردد. این کاغذ‌ها عمدتا به صورت رول به فروش می‌رسد. اما مدل برش‌خورده آن نیز موجود است و می‌توان از تولید کننده خواست آن را بر اساس اندازه و شکل قالب‌های مورد نظر بریده و استفاده کرد. همچنین مدل‌های مختلف این کاغذها در اندازه‌های مختلف با چاپ سفارشی موجود است که قرار گیری این کاغذها در کنار لیوان و هولدرهای اختصاصی ست بسته‌بندی کافه‌تان را تکمیل کرده و هر آینه ارائه محصول را حرفه‌ای تر می‌نماید.

کاغذ دونات نیز بمنظور ‌بسته‌بندی بیرون بر کوکی‌ها و دونات‌هایی استفاده می‌شود که کافه‌ها آنان را برای سفارشات بیرون‌بر آماده ارسال می‌کنند. این کاغذها معمولا به شکل مربع بوده و بصورت دولایه برای دربر گرفتن محتویات درون خود (همانند کاغذ همبرگر که از یک طرف باز بوده و از سه طرف بسته می‌باشد) طراحی و تولید می‌شود. فروشنده پس از دریافت سفارش دونات‌ها و شیرینی‌ها را داخل آنها پیچیده و ارسال می‌کند. کاغذ کوکی و بیسکوییت هم شبیه کاغذ دونات بوده و برای بسته‌بندی استفاده می‌شود. اما در سایز کوچکتر. برای داشتن کاغذهای دونات، شیرینی و کوکی اختصاصی برند، باید با فروشندگانی که وظیفه تولید و چاپ اختصاصی انواع بسته‌بندی محصولات خوراکی را برعهده می‌گیرند، قرار داد بسته و در تیراژ بالا اقدام به سفارش نمود.

پاکت بیرون بر

این پاکت‌ها در سایزهای گوناگون، اندازه‌ها و فرم‌های متنوع و جهت اهداف کاربردی متفاوت تولید می‌گردند. سایزهای بزرگتر پاکت‌های بیرون‌بر برای استفاده در فست‌فود‌ها و در دلیوری غذاهایی مانند پیتزا، همبرگر، سوخاری و ساندویچ استفاده می‌گردد. اما سایزهای کوچک تر آن توسط کافه ها برای دلیوری میان‌وعده‌هایی نظیر نوشیدنی‌ها، کیک‌ها و شیرینی‌ها به‌کارگیری می‌شوند.

 

Call Now Button