بهترین لیوان کافه بیرون­ بر

امروزه همگان لیوان­‌های شکیل و امروزی بیرون‌بر کافه را مصرف کرده و یا دست کم در دستان بسیاری از جوانان در خیابان‌های شهر دیده‌اند. اگر شیوه ارائه محصول از کیفیت خود محصول پراهمیت‌تر نباشد، کم اهمیت‌تر نیز نیست. با گسترش رقابت و عبور از بازارهای سنتی و تبدیل آنان به بیزنس‌های مدرن امروزی صاحبان کسب و کار‌های کوچک راهی ندارند به جز آنکه خلل‌های احتمالی سیستم فروش خود را شناسایی رده و به حداقل برسانند. حرفه کافه‌داری نیز از این قاعده مستثنی نبوده و یک کافه دار موفق نیازمند توجه به تمامی فیلدهایی است که روی فاکتور فروش تاثیر خواهد گذاشت. از دکور و طراحی محیط داخلی کافه گرفته تا برخورد حرفه‌ای با مشتریان و راهنمای آنان در انتخاب انواع نوشیدنی ­ها، کیک و دمنوش‌­ها و حتی توجه به سرویس بیرون‌بر به عنوان یکی از پایه‌های اصلی جذب مشتری و افزایش درآمد.

 این موضوع زمانی از اهمیت بیشتری برخوردار می‌گردد که با راه اندازی بسترهای اینترنتی سفارش محصولات غذایی و نوشیدنی و پکیج‌های وسوسه‌انگیز فروش آنها، هم بازار تقاضا برای سفارشات بیرون‌بر داغتر شده و هم با بوجود آمدن بستری نوین در رقابت هر روز برتعداد کسانی که تصمیم به راه اندازی این نوع کافه‌ها می‌گیرند بیشتر می‌شود. از طرفی اگر فرض کنیم خریدار یک محصول نوشیدنی از کافه در عرض چند دقیقه نوشیدنی را صرف کند، اما لیوان آن را تا دقایقی به همراه خواهد داشت. همچنین قبل از استفاده از نوشیدنی با اولین چیزی که مواجه می‌شود لیوان آن است. بنابراین انتخاب و اختصاص یک لیوان بیرون‌بر کافه برای مشتری علاوه بر احترام و حسن سلیقه‌مان نشانگر اهمیت ما به حفظ و رونق کسب‌وکارمان خواهد‌ بود.

معرفی انواع لیوان‌ های مخصوص کافه

لیوان اکوکرافت دوجداره

در حال حاضر بهترین و مرغوبترین لیوان دوجداره موجود در بازار ایران می‌باشد. الیاف به کار رفته در جداره این لیوان کاملا گیاهی بوده و در ساخت آن از چسب‌های شیمیایی استفاده نشده است و درزهای لیوان بون هیچگونه کثیف‌کاری و بیرون‌زدگی مواد می‌باشد. لایه داخلی ضد نشت و لایه خارجی حافظ حرارت و عایق می‌باشد. دوام و سختی این مدل لیوان بخاطر استفاده از کاغذهای بامبو با گرماژ بسیار بالا می‌باشد. به همین خاطر برای نوشیدنی ‌های بزرگ نظیر لاته و کاپوچینو استفاده از این لیوان‌ها توصیه می‌گردد. چرا که هم اثر دما و رطوبت نوشیدنی بر لیوان طولانی تر میگردد. و هم افزایش سایز لیوان با استحکام آن رابطه عکس داشته و معمولا استفاده از لیوان‌های بزرگ ارزان قیمت به هیچ عنوان پیشنهاد نمی‌شود. لیوان دو جداره اکوکرافت انتخابی مطمئن برای برندهای منتخب این روزهاست. مهم‌ترین نکته ای که در مورد لیوان بیرون‌بر کافه بایستی مورد توجه قرار بگیرد این است که لیوان در طعم نوشیدنی تاثیر نداشته باشد. به گفته بسیاری از خریداران و همچنین ادعای تولید کننده این ویژگی در لیوان‌ها صدق می‌کند.  

لیوان اکو کرافت

لیوان VIP خارجی دوجداره

این لیوان‌های بیرون‌بر نیز از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند. کاغذهای استفاده شده در جداره این لیوان‌ها کاغذهای وارداتی چینی می‌باشند که از نظر استانداردهای کیفی همپای لیوان اکوکرافت بوده و از نظر کیفیت ظاهری نیز بسیار بالا می­باشد. لکن از نظر قیمت عرضه مقرون به صرفه‌تر هستند. جداره دوم این لیوان‌ها در دو نوع کرکره ای و ساده تولید می‌شوند. که البته نوع کرکره‌ای آن از نظر عایق بهتر عمل می‌کند. اگر به عنوان کافه‌دار برایتان تداوم دمای نوشیدنی، شکل و زیبایی و استحکام آن از اهمیت بالایی برخوردار است پیشنهاد ما به شما لیوان VIP خارجی دوجداره و هم چنین لیوان اکوکرافت خواهد بود.

لیوان دو جداره ایرانی

این لیوان ترکیبی از کاغذ کرافت سوئد و کاغذ گلاسه درجه یک ایرانی می‌­باشد. جداره داخلی آن کاغذ کرافت و برای جداره خارجی نیز از کاغذ تولید داخل بهره گیری شده است. این نوع لیوان نیز به درخواست مشتری با جداره بیرونی کرکره ای تولید می‌گردد که هم باعث زیبایی بیشتر شده و هم استحکام بدنه را افزایش می‌دهد. لیوان دوجداره ایرانی به دلیل بهره‌گیری  از مواد و نیروی کار داخلی از قیمت پایین‌تری برخوردار بوده و برای نوشیدنی‌های با سایز پایین مانند اسپرسو و حتی دبل اسپرسو پیشنهاد می‌گردد. چرا که نوشیدنی در سایزهای کوچک اثر خاصی از نظر حرارت و رطوبت بر بدنه لیوان نخواهد داشت و این لیوان‌ها پاسخگوی بالاترین انتظارات خواهند بود.

لیوان دوجداره

 خرید مطمئن با مشاوران زبده

نوشتار فوق کلیاتی از شرایط حاکم بر سرویس‌های بیرون بر کافه و اقتضاعات ضروری لیوان‌های مخصوص به آنها بود. تمامی لیوان‌های تولید شده داخلی و خارجی بنا به درخواست مشتری و توصیه کارشناسان فروش، در حالت سه جداره نیز قابل تولید و عرضه می‌باشند. جداره سوم لیوان‌ها نیز یک کاغذ لمینتی بیرونی می‌باشد که هم قدرت عایق و استحکام بدنه‌ی آن را افزایش می‌دهد و هم لیوان را برای برای اختصاصی سازی و چاپ نام و نشان برند مناسب‌تر می‌سازد. نکته‌ای که نباید فراموش کرد این خواهد بود که همواره از قصد و انگیزه قبلی خود برای سفارش هر محصول، کارشناسان فروش را آگاه کرده تا از بهترین راهنمایی و تجارب آنان بهره‌مند گردید.

Call Now Button