سرویس چاپ اختصاصی داریک پلاس

توسط مجله کافهدر 2022-12-10

لیوان کافه‌تو اختصاصی کن

داریک‌پلاس سرویس چاپ اختصاصی لیوان‌های داریک‌پک می‌باشد که توانسته لقب سریعترین سرویس چاپ اختصاصی لیوان‌های دوجداره را از آن خود کند.

در داریک+ بنا به درخواست و نیاز مشتری لیوان دوجداره با چاپ اختصاصی در 2 الی 21 روز تولید می‌شود

لیوان اختصاصی داریک پلاس

تمامی لیوان‌های بیرون‌بر داریک‌پک اعم از لیوان دوجداره، لیوان VIP و لیوان‌های خارجی قابلیت چاپ اختصاصی و فرم اخصاصی با جداره کرکره‌ای یا صاف را دارند. در داریک پلاس خدمات چاپ لیوان‌های بیرون‌بر در سریعترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت تولید می‌شود.

از آنجایی که لیوان‌های دوجداره برای سرو نوشیدنی‌های گرم استفاده می‌شود بسیار مهم است که جوهر مصرفی در چاپ آن از کیفیت خوراکی (Food Grade) برخوردار باشد و لیوان از استحکام کافی برخوردار باشد. لیوان‌های دوجداره در دو مدل صاف یا کرکره‌ای تولید می‌شود. از آنجایی که عایق کافی جداره بسیار مهم است، فضای خالی کافی در هر دو مدل به خوبی رعایت شده. در مدل صاف استحکام بیشتر و در مدل کرکره‌ای عایق بیشتری حس می‌شود. لیوان کاغذی چاپ اختصاصی در داریک‌پلاس در کوتاهترین زمان ممکن طراحی و چاپ می‌شود.

برای دریافت قیمت لیوان دوجداره، سفارش از داریک پلاس و مشاهده نمونه‌های اختصاصی می‌توانید از طریق وبسایت اقدام نمایید و یا با شماره‌های داخل وبسایت تماس حاصل کنید.

www.DaricPlus.com

شماره تماس

09126335669

    Call Now Buttonارتباط مستقیم